Klubblogo
  Velkommen til Inderøy IL - Ski sin Klubben Online-side    23.07.2014  
   » Aktivitetskalender    » Påmeldinger    » Resultater    » Hovedside    
INNHOLD
organisasjonsinfo
» Organisasjonsdata
» Medlemsoversikt
» Gruppeoversikt
nyheter
» Melding om trening
» Skiskyting
» Bilder
lenker
» Andre Klubber
felles idrettstjenester
» Terminliste for Ski
» www.skiforbundet.no
» Idretten i Nord-Trøndelag
» Idretten i Inderøy
» Idrettskurs
» Lovportal for idretten
verktøykassa
» Logg på


Klikk her!


SKIKARUSELLEN 2007 - Resultater fra 2. renn

Av ahl

Igjen var det kjempedeltakelse da karusellens 2. renn ble avvikla torsdag 25.jan.(2. av 5 renn - klassisk) - Tilsammen 137 deltagere, nesten 100 deltakere under 11 år!
Det er imponerende!


På de 2 første rennene i karusellen er det nå 163 løpere som har deltatt på ett eller begge renn!
Kanskje passerer vi 200 løpere før det 5 rennet er ferdig ? Det vil i så fall være rekord for skikarusellen i Inderøy.....


Resultater

Jenter og gutter under 11 år (født 1997 og senere) uten tidtaking (0,7 km)
Jørund Agle
Magnus Kjesbu Bahr
Edvard Kjesbu Bahr
Håvar Andersen Belsaas
Håkon Andersen Belsaas
Elin Bragstad
Martin Bragstad
Even Øye Brandsås
Lars Øye Brandsås
Jens Brattgjerd
Marita Dahl
Martin Dahl
Thomas Dahl
Sivert Eriksson
Sigrid Ferstad
Svein Erik Finnanger
Amund Flakkenberg
Sander Følstad
Hedda Gausen
Linnea Gausen
Maia Gausen
Johan Gjølga
Lina Olsen Gran
Silje Olsen Gran
Martin Grande
Åsmund Haga
Ådne Herstad
Signe Hustad Nåvik
Tonje Hustad Nåvik
Magnus Johnsen
Anna Sofie Jørstad
Kari Elise Jørstad
Sivert Mørch Kirknes
Maren Hustad Knutsen
Rasmus Kvam
Aslak Trønsdal Lyngstad
Sofie Lyngstad
Petter Markhus
Tore Markhus
Trude Markhus
Veronica Moan
Johanne Trandem Næss
Sofie Trandem Næss
Anne Kjesbu Ottersland
Inga Kjesbu Ottersland
Signe Kjesbu Ottersland
Maren Paulsen
Mathias Paulsen
Arne N. Rotvold
Hanna M. N. Rotvold
Inger N. Rotvold
Lise Rotvold
Erle Røvik
Anton Daling Sakshaug
Rakel Daling Sakshaug
Eline Kvåle Sakshaug
Kaspar Stai Skjesol
Thea Skogli
Trine Skogli
Laura Slapgaard
Victoria Slapgaard
Marie Staberg
Julie Stubbe
Maiken Sundfær
Tonje V. Sundfær
Kristina Sundnes
Andrea Todal
Erik Wikan
Nora Wågan
Trond Wågan
Sivert Nøvik Aas

Jenter under 11 år (født 1997 og senere) med tidtaking (0,7 km)
Guro Agle 3.15
Vilde Austad 3,08
Emma Gausen 2,53
Ida Gran 4,11
Anette Hustad Knutsen 3.47
Anna Lyngstad 3,12
Inga Kjesbu Ottersland 4,04
Kristin Skevik 4,30

Gutter under 11 år (født 1997 og senere) med tidtaking (0,7 km)
Olav Magnus Bakken 4,18
Halvor Daling 3,41
Sivert Eriksson 4,42
Mathias Flakkenberg 3,20
Peder Isaksen Fossum 3,52
Martin Gausen 4,14
Oskar Gjølga 3,43
Håkon Grande 3,11
Erlend Magnus Haga 4,02
Ove Herstad 3,24
Fredrik Oxaal Johnsen 3,07
Edvin Madsen Kirknes 3,57
Vegard Kjesbu 3,13
Rasmus Kvam 3,30
Eilif Lyngstad 3,05
Sigve Trønsdal Lyngstad 3,28
Marius Mandelid Myren 3,41
Ole Norum Rotvold 3,23
Vegard Tune Skevik 3,05
Petter Skrove 2,47
Bendik Tangstad 22,46 (langrunde ?)
Sander Tangstad 4,26
Tomas Tunseth 5,13
Oskar Vatn 4,25

Jenter 11 år (1,4 km)
1. Maren Grande 6,22
2. Ingrid Korneliussen 6,35
3. Julie Bakken 8,36
4. Maren Estendatter Græsli 8,40

Gutter 11 år (1,4 km)
1. Lars Olav Flakkenberg 4,59
2. Jonas Austad 5,20
3. Jørgen Stubbe 5,47
4. Tobias Taraldsen 6,05
5. Tommy Solberg 6,42
6. Stian Ferstad 7,03
7. Mathias Røberg 7,04

Jenter 12 år (1,4 km)
1. Signe Tronstad 6,08
2. Anna Daling 4,21 (en runde)
3. Ingrid Stornes (tid ikke reg.)

Gutter 12 år (1,4 km)
1. Martin Næss Aunan 5,16
2. August Leinan 5,34
3. Arent Todal 5,54
4. Joakim Fjerdingen 6,24

Jenter 13 år (2,5 km)
1. Margrete Jørgensen 11,02
2. Karen Bach 11,03

Gutter 13 år (2,5 km)
1. Anders Trønsdal Lyngstad 9,12
2. Erlend Peder Kvam 9.33
3. Martin Berdal 9,58
4. Eirik Gausen 10,22
5. Jonas Gausen 10,23
6. Håkon Mørch Johnsen 11,35

Gutter 14 år   (2,5 km)
1. Tore Snerting 11,17

Jenter 15 år (2,9 km)
Tonje Svean Gausen u/tid
Anniken Jørgensen u/tid
Ingri Aftret Løseth u/tid
Gutter 15 år (2,9 km)
Even Kvam Frøseth u/tid
Jonas Wold u/tid

Jenter 16 år (2,9 km)      
Julie Gausen u/tid
Ragnhild Tronstad u/tid

Gutter 16 år (2,9 km)
Petter Berfjord u/tid

Gutter 19-20 år (2,9 km)
1. Erlend Skrove 10,05

Oldboys (2,9 km)
1. Gisle Løseth 10,20
2. Øystein Lorentsen 10,25
3. Per Morten Kvam 11,35

Resultatene legges også ut på hjemmesida til Inderøy IL (hovedlaget)  http://www.inderoyil.no/


Neste fredag kommer resultatene også i Inderøyningen http://www.inderoyningen.no/

 
28.01.2007 19:00



Skriv ut

FLERE NYHETER I SAMME KATEGORI
» BASAR OG BRUKTSALG - Lørdag 20. oktober kl.11:00 - 15:00 23.09.2007
» STYREMØTE - INDERØY IL - SKI 14.09.2007
» TRENING TIRSDAG 4.09.2007! 04.09.2007
» Resultater fra NTE-cupen 30.04.2007
» GRATULERTER til Kristin og Ole-Marius med uttak til Juniorlandslag og Impulslag! 23.04.2007

»» Nyhetsarkiv






KlubbenOnline er
utviklet av:
n3sport © N3sport AS, Akersgaten 28A, 0158 Oslo
support tel: 03615
e-post: klubbsupport@idrettsforbundet.no