Klubblogo
  Velkommen til Nordhordland Hestesportklubb - Ridning sin Klubben Online-side    20.12.2014  
   » Aktivitetskalender    » Påmeldinger    » Resultater    » Hovedside    
INNHOLD
organisasjonsinfo
» Organisasjonsdata
» Medlemsoversikt
» Gruppeoversikt
nyheter
» Junioravdeling
» Innmelding /medlemskap
» Stalltavla
» Stevner
» Styret, Rideknappdommarar o.l.
» Hindermateriell og anna utstyr.
» Vedtekter/årsmøte
» Senioravdeling
» LENKER
lenker
» Ranking
felles idrettstjenester
» Terminliste for Ridning
» www.rytter.no
» Idretten i Hordaland
» Idretten i Lindås
» Idrettskurs
» Lovportal for idretten
verktøykassa
» Logg på



Resultatlister for Utvida klubbstevne i sprang

Av IMT

Aasegarden Hestesenter 1. 5. 2009

Arr. Nordhordland Hestesportklubb

Hoveddommer: Karen Osen Isdal
Stildommer: Stine Myking

Banebygger: Alise Sudmann
Steward : Cassandra Ryland

Klasse 1 ; 50 cm  Clear round -   med kostyme for dei som ønskte det. 
Alle hadde to forsøk i denne klassen.

Av i alt 7 startande fekk følgande clearround:

 

Caroline Whyatt Holvik/ Sinnataggen             Nordhordland Hestesportklubb

Therese Moser / Carmencita                             Radøy Hestesportklubb

May Britt Birkeland/ Seli Hebbe                       Nordhordland Hestesportklubb
Birte Sofie Kolås/ Seli Midi                                Nordhordland Hestesportklubb

Rebekka Vilde Hegna/ Sinnataggen                  Nordhordland Hestesportklubb

Anja Fanebust/ Twyfords Rosie                       Nordhordland Hestesportklubb

 

 

5 ekvipasjer deltok i  kostymekonkurransen med kreativ påkledning. Her var det og lov å bestikke dommarane Anne Smith og Sigfred Hugøy før ekvipasjen reid banen.

1. premie :            May Britt Birkeland/ Seli Hebbe
2. premie :              Anja Fanebust/Twyfords Rosie
3. premie :             Caroline Whyatt Holvik /Sinnataggen

 

Klasse 2 ; 60 cm  Feil og stil

1. Michelle Larsen Nord / Påldin      Nordhordland Hestesportklubb   0 feil,stilpoeng: 77,0

2. Therese Moser/ Carmencita              Radøy Hestesportklubb              0 feil   stilpoeng: 72,5

3. Bettina W. Kvamme/Påldin               Nordhordland Hestesportklubb   0 feil,  stilpoeng: 71.5
4. Ariel Sudmann / Viljar Gutten            Nordhordland Hestesportklubb   0 feil,  stilpoeng: 69,5
5 Tonje Fanebust/ Claus Olsen              Nordhordland Hestesportklubb   7 feil  stilpoeng : 75,5

 

Klasse 3: 70 cm Feil og stil

1. Solveig Myking/ William               Radøy Hestesportklubb             0 feil, stilpoeng: 78,0

2 Solveig Maria Fosse/Walers Matrix    Nordhordland Hestesportklubb     0 feil, stilpoeng 74,0
3 Ariel Sudmann/ Viljar Gutten              Nordhordland Hestesportklubb      0 feil, stilpoeng 72,0

4 Michelle Larsen Nord/ Påldin              Nordhordland Hestesportklubb     0 feil, stilpoeng 71,5

5 Daniel Hamre / Thomas                     Nordhordland Hestesportklubb      0 feil, stilpoeng 71,0

6 Emilie Hugøy/ El Mindi                      Nordhordland Hestesportklubb      0 feil, stilpoeng 67,0

   May Britt Birkeland/ Seli Hebbe         Nordhordland Hestesportklubb     elminert

   Marie Ones/ Alvers Fulmine              Nordhordland Hestesportklubb     eliminert

 

Klasse 4 : 80 cm   Feil og stil

1. Solveig Myking/ William       Radøy Hestesportsklubb   0 feil, stilpoeng 77,5
2. Solveig Maria Fosse/ Waalers Matrix  Nordhordland Hestesportklubb 0 feil, stilpoeng 70,5

3. Emilie Hugøy/ El Mindi                     Nordhordland Hestesportklubb     4 feil, stilpoeng 68,5

 

Ref.
Nordhordland Hestesportklubb

v/ Inger Tingstad

 
01.05.2009 17:00



Skriv ut

FLERE NYHETER I SAMME KATEGORI
» Resultatlister for 27.4 2013 29.04.2013
» Startlister 27.april 2013 26.04.2013
»  Cup og stevne 27.april 2013 20.04.2013
» Startlister for klubbstevne 01.10.11 30.09.2011
» Resultatliste 30.1010 31.10.2010

»» Nyhetsarkiv






KlubbenOnline er
utviklet av:
n3sport © N3sport AS, Akersgaten 28A, 0158 Oslo
support tel: 03615
e-post: klubbsupport@idrettsforbundet.no