Klubblogo







    Hjem        Kontakt oss    21.11.2014  



Resultater 2.løp Sørum Vinterkarusellen

Oppdatert 14/11

Resultatliste 5. Kilometer Sørum,05.11.2011

Kvinner 14-15
1,Johanne  Løgran ,Sk Vidar,19:38
2,Louise Mogstad-Allum ,Nittedal IL,21:09
3,Oda Lægran ,NOTEAM,21:43
Kvinner 20-22
1,Stine Granerud,Ull/Kisa,21:12
2,Linn Tørnby,NOTEAM,28:05
Kvinner 23-34
1,Hanne  Sandnes,Krigskolen,18:35
2,Weronica Bergum ,NOTEAM,21:08
3,Matilde Aamodt Gaupaas,NOTEAM,22:02
4,Trine  Ellingsen ,Gjensidige Sport,25:36
5,Cecilie Svensson,privat,27:55
6,Therese Lyngra,NOTEAM,35:24
 Kvinner 35-39
1,Marianne  Opsahl ,Ull/Kisa,20:15
2,Rita Steinsvik ,Kripos Bil,20:49
3,Beate Akervik,NOTEAM,21:30
4,Ann Kristin  Dyrkolbotn ,Sk Vidar,22:12
5,Dagrunn Rommen,NOTEAM,27:30
 Kvinner 40-44
1,Ingrid Brastad,Bøler IF,21:54
2,Hilde Sofie Høilund Bråthen,Terra BIL,23:10
3,Elisabeth  Hagen ,Afsk,25:02
4,Cecilia Hertzberg,Cecilia Hertzberg,25:23
5,Nina  Andersson ,NOTEAM,25:58
6,Trine  Brenna,Team Jumo,27:17
7,Irene Ovlien Snellingen,Frogner IL,29:52
 Kvinner 45-49
1,Dorte Foss,Raufoss Il,20:22
2,Hilde  Gjessing ,NOTEAM,20:37
3,Anne  Myhr,Sk Vidar,20:48
4,Ingunn  Monsen ,Sk Vidar,21:01
5,Judith  Bolstad Siem ,NOTEAM,1:39:59
 Kvinner 50-54
1,Mari-Anne Egge Ranheim,Romerike Runners,26:34
2,Mette Tandberg,NOTEAM,1:39:59
2,Anne Karin Brandt,privat,1:39:59
 Kvinner 55-59
1,Aina Jørgensborg,FLO Kjeller,27:05
2,Trude Essie Ask,Ullensaker kommune,27:59
3,Ann Kristin Paulsen,NOTEAM,1:39:59
 Kvinner 60-64
1,Else  Husa,Ull/Kisa,26:12
2,Eva Martinsen ,NOTEAM,30:57
3,Kirsti M. Blomdal ,Lørenskog Kommune BIL,32:49
4,Eva Strøm,NOTEAM,1:39:59
4,Åse Berget,privat,1:39:59
4,Bente Kristiansen,NOTEAM,1:39:59
 Kvinner 65-69
1,Rigmor J. Berntsen,privat,38:50
 Kvinner 70-74
1,Tove Ulrikke Andersen,Lørenskog FIL,28:58
2,Signy Henden Rustlie,Lørenskog FIL,30:01
3,Wenche Alice Garsjø,privat,1:39:59
 Menn 12-14
1,Sigurd Sporild Breievne,Hasle-Løren,24:13
2,Ivar  laake,Ull/Kisa,32:21
 Menn 14-15
1,Rene Fredholm Larsen,Ull/Kisa,18:46
 Menn 23-34
1,Simen  Rustad,Raumar Orientering,16:44
2,Lars-Ove Thoresen ,Østmarka Il,16:56
3,Øistein Olsen,Lørenskog FIL,17:50
4,Pål Simen Ruud,Romerike Runners,18:00
5,Thomas  Dahl ,Krigskolen,18:01
6,Bent  Ulseth ,AFSK,18:03
7,Daniel S.  Jones,NOTEAM,18:06
8,Mats  Aanes,privat,18:27
9,Ole Sondre Kaalstad,Sk Vidar,18:32
10,Tom David  Tvedt,Krigskolen,18:55
11,Erik Torp,AHF,19:29
12,Terje  Lybekk,AFSK,20:00
13,Atle  Sletten ,Hfsk,23:20
 Menn 35-39
1,Eldar Frøland,Osi,17:34
2,Øystein Rognes  Solheim ,NOTEAM,17:41
3,Vegard Brox,IL Tyrving,18:26
4,Øivind Petersen,Forsvarsdept IL,19:09
5,Rune Holmen,Halmsås & Omegn,19:18
6,Henry Dahl Johansen,Bjerke IL,19:27
7,Tore Mortensen ,Justervesnet,19:42
8,Frode  Klevstul,VXG. Com,20:00
9,Steinar  Wølner,NOTEAM,20:31
10,Per-Ivar  Holsengen ,Hvam IL,20:49
11,Thomas Brenni,Nordkisa Sportsklubb,21:47
12,Jimmy Bâklin ,Sverige,22:25
13,Christian Andersen,NOTEAM,22:27
14,Hein  Haraldsen ,Bekk,23:33
15,Morten Vilbo Sørum,Raumar Orientering,24:21
 Menn 40-44
1,Rune Nilsen,Raumnes & Årnes IL,17:19
2,Trond Egel Johansen,Lørenskog FIL,18:34
3,Geir Andersen,Strømmen,19:01
4,Yngve Sporild Breievne,privat,19:57
5,Pål Skyrud,Thales BIL,20:02
6,Knut Steen  Engelien ,NOTEAM,20:26
7,Terje Gjelskild,NOTEAM,20:27
8,Roar  Antonsen,Afsk Sykkel,20:42
9,Jogeir Munkeby,Bjørkelangen,20:45
10,Knut Hodnebrog,Romerike Runners,20:52
11,Thomas  Hovde,Strømmen IF,21:56
12,Roar  Lindalen ,Afsk,23:12
13,Juan Turki Chako,NOTEAM,25:35
14,Sigmund Lund,Afsk,28:08
 Menn 45-49
1,Sverre Gunnar Brunstad,Lørenskog FIL,17:15
2,Arne  Gilberg,Sk Vidar,18:02
3,Runar  Gilberg,Sk Vidar,18:04
4,Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,18:15
5,Ronny  Nordli,AHF,18:19
6,Ottar Moum  Larssen ,Raknehaugen Sk,18:33
7,Steinar Lien,Oppegård IL,18:46
8,Tom  Brenna,Team Jumo,19:03
9,Steinar Kilde,NOTEAM,19:10
10,Geir  Johannessen ,Skatteetaten,19:43
11,Jens-Olav Næsguthe,Høvik IF / Høvik Jogg,19:59
12,Arvid Johansen,IFE BIL / Lørenskog FIL,20:13
13,Per Hærnes,FFI BIL,20:29
14,Ole Kristian Brastad,Bøler IF,20:50
15,Rolf Eriksen,Eriksen Transport & Kran,21:05
16,Håvard  Hådem  ,Romerike Runners,21:22
17,Kristian  Gladheim ,Afsk,21:28
18,Per Egil Hvam,Frogner IL,21:38
19,Bjørn  Hytjanstorp,Romerike Ultraklubb,21:50
20,Kåre Chr Olsen,A-K maskiner,22:44
21,Pål Bela Lampert,Romerike Runners,22:49
22,Jan Tore  Hagen ,Raufoss Il,22:52
23,Arild Ahlqvist ,privat,25:45
24,Geir  Siem ,NOTEAM,26:11
25,Knut Ove Woldvik,Kløfta IL,1:39:59
 Menn 50-54
1,Frode Monsen ,Oppegård IL,18:22
2,Pål  Simonsen ,Romerike Ultraløperklubb,18:25
3,Sturla  Throndsen ,Ull/Kisa,18:39
4,Are  Aarebrot,Skedsmo Videregående Skole,19:10
5,Tore J Berg,Ceres,19:24
6,Tor-Henning Lindhart,Oslo Sporveier,19:34
7,Torbjørn  Torbjørnsen ,Hsil,22:06
8,Øyvind Huse,privat,22:07
9,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,22:13
10,Ole Alfred Solberg,privat,22:17
11,Rolf Hodnekvam,Siggerud IL,22:38
12,Stein Bidne,NOTEAM,22:42
13,Ole  Bjørgum ,Foss Sport,23:51
14,Kåre Svensson,Uio BIL,24:13
15,Mohammad Yaqub,Oslo Sporveier,24:23
16,Jan Ove Øyen,Romerike Runners,28:02
17,Kjell Martinsen,Skedsmo kommune,36:04
 Menn 55-59
1,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814,18:38
2,Asbjørn Oppegaard,AHF,18:58
3,Arne J.  Kildahl,NOTEAM,19:19
4,Leif Damsgård,Romerike Runners,20:06
5,Gaute Bakken,Bjerke IL,20:23
6,Wayne Stebbing,BOS BIL,20:25
7,Kåre Skovli,Ullersmo BIL,20:47
8,Gunnar  Andersen ,Lørenskog FIL,21:41
9,Jahn Bakke,Strømmen,21:57
10,Ketil  Stølen,Sintef,22:01
11,Bjørn Kristian  Berge,Ceres,22:58
12,Finn Arnulf Sveiven,Frogner IL,23:23
13,Bengt Granheim,DTC-Lenze AS,23:54
14,Petter Rødfoss,Raumnes & Årnes IL,25:35
15,Kjell Johansson,Oslo Sporveier,1:39:59
 Menn 60-64
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,19:44
2,Leif Arne Lundhagen,Søndre Høland,20:24
3,Bjørn Knudsen,Stovnerkameratene,20:39
4,Rolf  Meek ,If Minerva,20:46
5,Arne  Johansen ,Ull/Kisa,20:56
6,Tor Arne Stenhaug,Romerike Runners,21:03
7,Arne Langseth,Søndre Høland,21:07
8,Vidar Sørum,Romerike Runners,22:03
9,Magne Øksdal,Sk Vidar,22:24
10,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners,22:41
11,Arild T. Syversrud,Arcus BIL,22:55
12,Trygve Haug,Romerike Runners,23:56
13,Sigurd Steensæth,Kondis,24:12
14,Ole  Melaas,Hofik,25:21
15,Alf Steinar Lamo,Romerike Runners,25:54
16,Torgeir Wahl,Oslo Sporveier,26:00
17,Torfinn Langeland,Canon Norge,28:16
18,Per Kirkerud,privat,28:54
19,Helge Velure,Ull/Kisa,29:56
20,Asbjørn Ringstad,Icopal BIL,1:39:59
20,Ottar Arnold Eide,OKBIL,1:39:59
 Menn 65-69
1,Kjell  Jonhaugen ,Nittedal IL,20:07
2,Ragnar B Johnsen,Romerike Runners,21:28
3,Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog FIL,22:10
4,Asbjørn Hollevik,Hafslo IL,22:47
5,Knut Erichsen,Stovnerkameratene,23:00
6,Rolf Granmo,NOTEAM,23:46
7,Finn Løkeberg,AHF,23:48
8,Harald Skarelven,NOTEAM,23:59
9,Arne Jon Luke,Ull/Kisa,25:04
10,Arne Ingelsrud,Oslo Sporveier,25:19
11,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,25:25
12,Ivar Nielsen,privat,1:39:59
12,Tore Strøm,Vinghøg BIL,1:39:59
12,Odd Martin Jensen,Lørenskog FIL,1:39:59
12,Terje Olsen,privat,1:39:59
 Menn 70-74
1,Petter Wilhelm Kildal,Haga IF,22:29
2,Per Olav Anthonsen,Anklev Consulting,25:09
3,Rolf Barbakken,Raumnes & Årnes IL,31:17
 Kvinner 14-15
1,Johanne  Løgran ,Sk Vidar,19:38
2,Louise Mongstad-Allum,NOTEAM,21:09
3,Oda Lægran ,NOTEAM,21:43
 Kvinner 20-22
1,Stine  Granerud,Ull/Kisa,21:12
2,Linn Tørnby,NOTEAM,28:05

 
12.11.2011 16:00


Skriv ut

 Tips en venn
  Flere nyheter i samme kategori Arkiv    
  Ny LFIL hjemmeside 07.10.2013  
  LFIL får nye hjemmesider 07.10.2013  
  Trening for gruppe 12-14 år 07.10.2013  
  Trening for Gruppe 9-11 år 01.10.2013  
  Vinterkarusellen på Romerike 2013-2014 28.09.2013  
  Resultatliste fra 10.løp Abik Karusellen 24.09.2013  
  Resultatliste ABIK Karusellen 9.løp 800m 10.09.2013  
  Resultatliste DNB Lørenskogløpet 07.09.2013  
  Abik Karusellen 8.løp Råholt 06.09.2013  
  ABIK Karusellen 7.løp Sørumsand 21.08.2013  

Lørenskog Friidrettslag - Friidrett, , Postboks 402, 1471  LØRENSKOG
e-post: lorenskog.friidrett@gmail.com