Klubblogo







    Hjem        Kontakt oss    23.10.2014  



Dugnadslister

Dugnadslister til dressurstevnet 19. mai er nå klar.

Ved spørsmål ta kontakt med Heidi-Marie Hordvik, mob: 95 19 67 94

Dugnad fredag 18.5 kl 18,

Hanne Søfteland
Karoline Øijorden
Irene Thorsen
Marte Hatlebrekke
    Ansvalig for kiosk,    Frank Mortensen     mob: 9901119
Cafè ved parkering
Navn Tidspunkt Navn  på foresatt Tlf
Mona og Frank 07.30 - 10.00 99701119 
Maria Hordvik 09.00 - 11.45 Lena Tysse 93055253 
Amalie Kvamme 10.00 - 12.45 Cathrin Eikenes 91154603
Ann-Kristin Bortheim 11.45 - 14.30 Sissel Horne Bortheim 48075351
Vilde Marie Myrseth 12.45 - 15.30 Frode Myrseth 918 83 275
Mari Wolff Gravemoen 14.30 - 17.15 Torill Wolf 48181516
Yasmin Holter Kringstad 15.30 - 18.15 Beate Holter Kringstad 45605796
Marte Galdal 17.15 - Slutt Jarle Galdal
Kiosk ved ridebane
Navn Tidspunkt Navn  på foresatt Tlf
Marte Greve 09.00 - 12.00 Mary Ann Hansen 99230371
Stella Eide-Olsen 12.00 - 15.00 Randi Koppen 97672468
Ingrid Vee Hagestuen 15.00 - 18.00 Grethe Vee Hagestuen  98280402
Heidi-Marie Hordvik 18.00 - slutt 95196794

Funksjonær og banemannskapsliste:

Dugnad Navn Tidspunkt  Tlf
Stevneleder Heidi-Marie Hordvik Hele dagen 95196794
Overdommer Jill Norill Jonassen
Dommer 2 Kamilla Strømsnes
Steward Heidi Ø. Hele dagen
Sekreteriat Anne Haugervåg og Siw Iversen Hele dagen 45221168
Ansvar stall Heidi-Marie Hordvik Kl. 08:00 – 15.30 95196794
Ansvar stall  Ranveig Lund Kl. 15.30 - Slutt 41568348
Speaker/musikk Frode, Anne og Siw Hele dagen
Parkeringsvakt Jan Haugervåg Fra kl. 08.00
Teknisk ansv.++ Peder Espelid Hele dagen 99716726
Kl. 04 LB:2 Klubbstevne Start kl 09.00
Skriver dommer Stine Holmberg
Speaker Amalie Lohne
Ridebane: Port, møkke Elisabeth Iversen
Port i ridehall, møkke  Kari Anne Kamlund
Protokollbærer Emma Mortensen
Kl. 04 LA:2 Distriktstevne Start kl 09.30
Skriver dommer Stine Holmberg
Speaker Amalie Lohne
Ridebane: Port, møkke Elisabeth Iversen
Port i ridehall, møkke  Emma Mortensen
Protokollbærer Marie Lund
Kl. 03 LB:2 Distriktstevne
Skriver dommer Stine Holmberg
Speaker Amalie Lohne
Ridebane: Port, møkke Ingrid Vee Hagestuen
Port i ridehall, møkke  Malin Karlsson
Protokollbærer Marte Greve
Kl. 02    LC:2 Distriktstevne
Skriver o.dommer Stine Holmberg
Skriver dommer 2 Maren Haugervåg
Speaker Amalie Lohne
Ridebane: Port, møkke Malin Karlsson
Port i ridehall, møkke  Ingrid Vee Hagestuen
Protokollbærer Stella Eide-Olsen
Kl. 01 LC:2 Ponni Distriktstevne
Skriver o.dommer Trine Norill Jonassen
Skriver dommer 2 Maren Haugervåg
Speaker Amalie Lohne / Sekreteriatet
Ridebane: Port, møkke Marte Hatlebrekke
Port i ridehall, møkke  Kari Anne Kamlund
Protokollbærer Ann-Kristin Bortheim
Kl. 02 LC:1 Klubbstevne
Skriver o.dommer
Skriver dommer 2 Trine Norill Jonassen
Speaker Jill Markussen
Ridebane: Port, møkke Lene Haugervåg
Port i ridehall, møkke  Martin Ulsmåg
Protokollbærer Ingvild Iversen
Kl. 01 Rekrutt Klubbstevne
Skriver dommer Trine Norill Jonassen
Speaker Jill Markussen
Ridebane: Port, møkke Lene Haugervåg
Port i ridehall, møkke  Sissel Jacobsen
Protokollbærer Hanne Hordvik
Kl. 03 LD:1 Klubbstevne
Skriver dommer
Speaker Jill Markussen
Ridebane: Port, møkke Karoline Øijorden
Port i ridehall, møkke  Sissel Jacobsen
Protokollbærer Simon Espelid
 

 

 

 
17.05.2012 23:00


Skriv ut

 Tips en venn
  Flere nyheter i samme kategori Arkiv    
  Sikkerhetskurs 02.04.2013  
  Rideknapper 22.09.2014  
  Sprangstevne 20.september 2014 12.09.2014  

Sætregården Hestesportsklubb - Ridning, , Rabben 3 a, 5108  HORDVIK
e-post: saetregaarden@hotmail.com