Klubblogo
  Velkommen til Byåsen IL - Friidrett sin Klubben Online-side    21.12.2014  
   » Aktivitetskalender    » Påmeldinger    » Resultater    » Hovedside    
INNHOLD
organisasjonsinfo
» Organisasjonsdata
» Medlemsoversikt
» Gruppeoversikt
nyheter
» Friidrettsskole
» Stevner og stafetter
» Friidretts-animasjoner
» Dalgårdstafetten
» Kontaktpersoner
» Drakter
» Bli medlem
» Treningstider
» Trenere
» Gruppe 1999 og eldre
» Gruppe 2000 og 2001
» Gruppe 2002 og 2003
» Gruppe 2004 og yngre
» Byåsen Idrettslag
» Sør -Trøndelag Friidrettskrets
» Arkiv
felles idrettstjenester
» Terminliste for Friidrett
» www.friidrett.no
» Idretten i Sør-Trøndelag
» Idretten i Trondheim
» Idrettskurs
» Lovportal for idretten
verktøykassa
» Logg på



KM Terrengløp

f.v. Viktoria Kvalsvik, Sigrid J. Våg, Maren Eliassen, Anne Kjersti Kalvå (Lundamo), Maria Nakstad og Tina Fremo

Km i terrengløp/løkkasprinten ble avholdt under fine forhold på Vikhammerløkka i helga. Det ble mange spennende dueller, som førte til god underholdning for tilskuerne. Byåsen stakk av med hele 11 km medaljer, og vi kan vel med det si at Byåsen var beste klubb under km i terrengløp!

Bilder og resultater fra Løkkasprinten/Km

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

                                                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resultatliste Løkkasprinten KM i terrengløp
600m
Nr Klasse Tid
1 G 13 Eskil Buseth Folstad Singsås idrettslag 01:44,7
2 G 13 Fredrik Sverdrup Holthe Byåsen IL - Langrenn 01:53,9
3 G 13 Håkon Bugge Byaasen skiklubb 01:55,0
4 G 13 Thomas Firing Strindheim IL 01:58,1
5 G 13 Per Harald Skogstad Lundamo IL 02:01,2
6 G 13 Tor Håkon Skogstad Lundamo IL 02:02,5
7 G 13 Sandor Lilleberg Suphellen Nardo fotballklubb 02:12,5
1 J 13 Viktoria Kvalsvik Byåsen IL - Friidrett 01:53,0
2 J 13 Anne Kjersti Kalvå Lundamo IL 01:55,0
3 J 13 Sigrid Jervell Våg Byåsen IL - Friidrett 01:55,3
4 J 13 Maren Eliassen Byåsen IL - Friidrett 01:58,7
5 J 13 Tonje Uvsløkk Haugen Børsa IL 01:58,8
6 J 13 Heidi Hyttehaug Budal IL 02:09,0
1 G 14 Sondre Nordstad Moen Strindheim IL 01:40,7
2 G 14 Martin Aasen Malvik IL 01:42,1
3 G 14 Didrik Tønset Byåsen IL - Friidrett 01:45,2
4 G 14 Jørgen Brevik Strindheim IL 01:45,2
5 G 14 Sondre Oldervoll Byåsen IL - Friidrett 01:46,3
6 G 14 Eivind Moe Byaasen skiklubb 01:47,1
7 G 14 Erling Ween Bøe Vollan Friidrett 01:50,4
8 G 14 Mads Erik Berg Krokstadøra il 01:52,5
9 G 14 Stian Dyrdal Vikvarvet IL 01:52,6
10 G 14 Thomas Martinussen Malvik IL 01:54,5
11 G 14 Johan Holmen Byaasen skiklubb 01:55,0
12 G 14 Kristoffer Grøv Byaasen skiklubb 01:55,8
13 G 14 Shahsawar Omarazae Hommelvik IL 02:02,6
14 G 14 Torkjell Dyrdal Selbu IL 02:07,7
1 J 14 Tina Fremo Byåsen IL - Friidrett 02:03,8
2 J 14 Maria Nakstad Byåsen IL - Friidrett 02:04,6
3 J 14 Maria Hegerberg IL Skauga 02:09,1
4 J 14 Ida H Børstad Vanvik IL 02:24,6
5 J| 14 Christine Skogly Vanvik IL 03:05,8
5 J 14 Anne Sofie Meyer Vanvik IL 03:05,8
800m
1 G 15 John Langli IK Rindals-Troll 02:18,5
1 G 15 Simen Berg Saksvik Ranheim IL 02:18,5
3 G 15 Joakim Storrønning Ålen IL 02:24,5
4 G 15 Andreas Dahlø Værnes Lundamo IL 02:24,6
5 G 15 Stein Erik Kyllo Vikvarvet IL 02:35,7
6 G 15 Bjørn Håvar Stokke Selbu IL 02:43,4
1 J 15 Helen Hoseth Kosberg Malvik IL 02:43,7
2 J 15 Siri Brækken Byåsen IL - Friidrett 02:45,5
3 J 15 Kristin Grøtte Bostrøm Byåsen IL - Friidrett 02:47,7
4 J 15 Ida engan Melhus IL SKI 02:51,4
5 J 15 Elisabeth Jenssen Hommelvik IL 03:00,5
1 G 16 Erlend Kydland Faanes Ranheim IL 02:11,5
2 G 16 Lars Gabrielsen Byåsen IL - Friidrett 02:14,0
3 G 16 Øyvind Ytterhus Utengen Byåsen IL - Friidrett 02:14,8
4 G 16 Torben Ekseth Ranheim IL 02:19,5
5 G 16 Daniel Tangvik Lensvik IL. 02:23,0
6 G 16 Sindre Gaustad Osland Strindheim IL 02:24,4
7 G 16 Lars Kristian Hagen Strindheim IL 02:24,9
8 G 16 Øyvind Legar Grønningen Lensvik IL. 02:25,4
9 G 16 Kim Andre Martinusen Malvik IL 02:28,5
10 G 16 Anders L.Lian Byaasen skiklubb 02:30,6
11 G 16 Amund M. Rolfsen Jonsvatnet IL 02:31,9
12 G 16 Basir Anwar Hommelvik IL 02:45,2
1 J 16 Stine Martine Lefdal Byåsen IL - Friidrett 02:39,4
2 J 16 Marte Oldervoll Byåsen IL - Friidrett 02:41,2
3 J 16 Ingrid Christoffersen Ranheim IL 02:42,8
1500m
1 G 17 Erlend By Vollset Klæbu løpeklubb 04:30,9
2 G 17 Anders Bones Ranheim IL 04:37,4
3 G 17 Andreas Dyrdal Selbu IL 04:46,3
4 G 17 Kristian Grøv Byaasen skiklubb 04:46,7
1 J 17 Christine Dahl Strindheim IL 05:42,3
2 J 17 Maja Berg Malvik IL 06:39,3
1 G 18 Guled Kahin Hared IK Rindals-Troll 04:12,8
2 G 18 Ivar Husby Vollan Friidrett 04:16,1
3 G 18 John Steinar Dyrdal Selbu IL 04:28,4
4 G 18 Aslak Normann Vardener Stadsbygd IL 04:35,4
5 G 18 Jan Vidar Resell IL NOR 04:38,7
6 G 18 Tor-Einar Sandvik Svorkmo IL 04:39,7
7 G 18 Arne Berg Meldal IL 04:41,9
8 G 18 Simen Smiseth Hommelvik IL 04:46,5
1 M V Reidar Tangvik Adresseavisen 05:31,8
1 J 18 Kaja Børø Trondheim Friidrett 05:14,2
2 J 18 Marit Mia Bjørnstad Malvik IL 05:22,3
3000m
1 M J Terje Maroni IK Rindals-Troll 10:13,7
2 M J Stian Nåvik IK Rindals-Troll 10:31,1
3 M J Pål Sæther IK Rindals-Troll 11:12,0
1 D J Tonje Olsen Vanvik IL 05:26,1
2 D J Siri Veslemøy Strand Vanvik IL 06:03,4
1 M S Henrik Grøseth IK Rindals-Troll 09:28,6
2 M S Birger Dragsten Heimdal IL 09:54,1
3 M S Lars Hagen IK Rindals-Troll 10:06,1
4 M S Bjørn Sæther IK Rindals-Troll 10:31,6
5 M S Roger Ovesen Vanvik IL 10:45,4
6 M S Marius Vikaune Selsbakk IL 10:57,2

 
24.04.2005 11:00



Skriv ut

FLERE NYHETER I SAMME KATEGORI
» Nye nettsider for BIL Friidrett 15.04.2012
» Treningstider for gruppe 2000 og 2001 15.04.2012
» Gruppe 1999 og eldre - egentrening på Ranheim i dag 12.04.2012
» Eldstegruppen - Trening på Dalgård tirsdag 10. april kl. 1900 10.04.2012
» Ingen trening for 10 år og yngre tirsdag 10. april 09.04.2012

»» Nyhetsarkiv






KlubbenOnline er
utviklet av:
n3sport © N3sport AS, Akersgaten 28A, 0158 Oslo
support tel: 03615
e-post: klubbsupport@idrettsforbundet.no